SteveBruce4
|
|
Fredag d. 11. januar 2008 EuroSport 16:00 Fodbold: Hannover 96-Austria Wien, Semifinale, opvisningskamp, direkte.
EuroSport 20:00 Fodbold: Hertha Berlin-FC Zürich, Semifinale, opvisningskamp, direkte.
Canal+Sport1 21:25 Fodbold: Pacos Ferreira-Maritimo, direkte.
Lørdag d. 12. januar 2008 TV2 (NOR) 12:55 Fodbold: Stabæk-Botafogo, Brasil Cup, direkte.
Sport1 (TYS) 13:55 Fodbold: Hamburger SV-Kina, opvisningskamp, direkte.
Canal+Sport1 15:55 Fodbold: Chelsea-Tottenham, direkte.
Canal+Sport2 15:55 Fodbold: Everton-Manchester City, direkte.
Canal+Sport Extra 15:55 Fodbold: Arsenal-Birmingham, direkte.
Canal+Sport1 17:55 fodbold: Empoli-Reggina, direkte.
Kanal5 18:00 Fodbold: Manchester United-Newcastle, direkte.
Sport1 (TYS) 18:00 Fodbold: Schalke 04-Werder Bremen, opvisningskamp, direkte.
Canal+Sport2 18:10 Fodbold: Manchester United-Newcastle, direkte.
TV2 Sport 18:15 Fodbold: Hull-West Bromwich, direkte.
TV2 Sport 19:55 Fodbold: Feyenoord-PSV Eindhoven, direkte.
Kanal5 20:10 Fodbold: Barcelona-Murcia, direkte.
Canal+Sport1 20:25 Fodbold: Catana-Juventus, direkte.
TV2 (NOR) 21:40 Fodbold: Start-Fluminense, Copa Pregrino, direkte.
Kanal5 21:55 Fodbold: Athletic Bilbao-Sevilla, direkte.
Søndag d. 13. januar 2008 TV2 Sport 14:25 Fodbold: Ajax-AZ Alkmaar, direkte.
Canal+Sport Extra+HD 14:25 Fodbold: Sunderland-Portsmouth, direkte.
Canal+Sport1 14:55 Fodbold: Atalanta-Roma, direkte.
Canal+Sport2 14:55 Fodbold: Siena-Inter, direkte.
Sport1 (TYS) 15:30 Fodbold: Opvisningskamp, direkte.
Canal+Sport1+HD 16:55 Fodbold: Bolton-Blackburn, direkte.
Kanal5 16:55 Fodbold: Betis-Getafe, direkte.
Sport1 (TYS) 17:30 Fodbold: Opvisningskamp, direkte.
EuroSport 18:00 Fodbold: Opvisningsturnering, Finale, direkte.
Kanal5 18:55 Fodbold: Levante-Real Madrid, direkte.
Canal+Sport1 20:25 Fodbold: Milan-Napoli, direkte.
TV2 Sport 20:55 Fodbold: Rennes-Marseille, direkte.
TV4 (SVE) 23:10 Fodbold: Sverige-Costa Rica, Venskabskamp, direkte.
Mandag d. 14. januar 2008 EuroSport 18:00 Fodbold: Eurogoals – målkavalkade.
Sport1 (TYS) 20:00 Fodbold: Opvisningskamp, direkte.
TV2 Sport 20:40 Fodbold: Crewe-Leeds, direkte.
Canal+Sport1 20:40 Fodbold: Setubal–Guimaraes, direkte.
|