home forum contact
 
  Velkommen
Gæst
Søg
 
SENEST AKTIVE EMNER
Glemt din kode?
Registrer
Dato Forfatter Forum Emne
I går kl. 08:52:56 g00n Blogs Minimalistic 2020
11 Jun 2025, 19:37 Broen13 Blogs Indsæt Titel
04 Jun 2025, 18:56 simka Omklædning... Sommer opdatering
03 Jun 2025, 21:57 NAsMaR Blogs Lutz Pfannenstiel FM22...
15 Maj 2025, 21:08 szukizek Blogkonkur... Blogkonkurrencen 2025 ...
09 Apr 2025, 19:48 andersnomanni Blogs SAF Challenge
04 Apr 2025, 14:43 valverde4ever Pro Cyclin... Cycling Career - Kan d...
Antal Registrerede Brugere: 23579
  0 Brugere, 591 Gæster Online.

Indlæg: 1133096 over 31389 Emner
Nyeste Bruger: geowalker
FORUM
+  FmFreaks Forside
|-+  Forum: Andre Managerspil
| |-+  Kategori: Nostalgi
| | |-+  Hvilken update skal jeg vælge?
0 Brugere og 0 Gæster læser i øjeblikket dette emne.
Sider: [1] Udprint
Forfatter Emne: Hvilken update skal jeg vælge?  (Læst 408 gange)
mcaddies
Lilleputspiller
*

Offline Offline

 
Hvilken update skal jeg vælge?
« : 04 Okt 2006, 00:04 »

Hey folkens,

Jeg har hentet og installeret update til version 6.0.3 på den officielle hjemmeside. Skal jeg hente flere? læste bare i en anden tråd om nogle spillere som der kunne bruges i vejle, jeg er spiller selv med ac horsens. Prøvede så at søge efter de navne men fandt ingen??
Logged

tturbo1
Manager
********

Offline Offline


 
Sv: Hvilken update skal jeg vælge?
« Svar #1: 04 Okt 2006, 08:07 »

Hey folkens,

Jeg har hentet og installeret update til version 6.0.3 på den officielle hjemmeside. Skal jeg hente flere? læste bare i en anden tråd om nogle spillere som der kunne bruges i vejle, jeg er spiller selv med ac horsens. Prøvede så at søge efter de navne men fandt ingen??


Hejsa
Det Patch/update du har hentet der er et must til spillet. Men den er fra februar, så den er jo ikke særlig opdateret længere.
Så du skal ud og hente en af de uofficielle updates der er lavet siden.
Ved ikke rigtig hvilke der er gode til den danske liga, men hvis du kigger i vores Download sektion her: http://www.fmfreaks.dk/index.php?action=download;gid=1;id=8
så kan du da finde nogen. Så er det bare at teste hvilken du syntes er bedst. Jeg går som regel efter de nyeste, da de jo som regel også er de mest opdaterede.
Men HUSK du kan ALTID kun have en opdatering på. Hvis du ligger en anden ind, overskriver den den forrige.
Og en opdatering virker KUN ved opstart af nye spil. Den har ingen indflydelse på de spil, du allerede er i gang med.
Logged


mcaddies
Lilleputspiller
*

Offline Offline

 
Sv: Hvilken update skal jeg vælge?
« Svar #2: 04 Okt 2006, 12:37 »

Mange tak for hjælpen...
Logged

Sider: [1] Udprint 
 



This site is not endorsed by Sports Interactive or SEGA and is intended for entertainment purposes only. « More Info »
©2005-2018, FmFreaks.dk
                                         Forum Powered by SMF 1.0.5 · SMF ©2001-2010