Titel: Dårlig kamrapport Oprettet af: Carnaby 20 Okt 2007, 14:22 Er jeg den eneste der krummer tær af den nye kamprapport der kommer efter hver kamp? Den er uhyggelig dårligt lavet. Jeg er liverpool og Gerrard blev i de første 5 kampe udpeget til profil efter kampen uagtet hvilken karakter han fik. Værre blev det da Gerrard blev skadet. Så var Carragher kæledækken. Efter en kamp stod der at han havde spillet en god kamp og kronet den med et mål. Problemet var bare at mine eneste to målscorere i kampen var Kuyt og Torres :) Kampen efter fik han direkte rødt efter 5 min, men blev alligevel efter kampen påeget som holdets bedste spiller. Er jeg den eneste der har oplevet det???
Titel: Sv: Dårlig kamrapport Oprettet af: Niko 20 Okt 2007, 14:24 Læs ordentlig efter.
Før kampen nævner de, de største profiler fra hvert hold. Efter kampen fortæller de hvordan de 2 profiler har spillet. Så der er faktisk ikke nogen fejl. Det er bare dig som er lidt for hurtigt på den. :) Titel: Sv: Dårlig kamrapport Oprettet af: Carnaby 20 Okt 2007, 14:35 hov, ja det var jeg så ikke klar over. Men alligevel er det da skidt at der står at en spiller har gjort det godt når han har fået rødt kort efter 5 min. - Eller at han har scoret når det ikke er tilfældet.
Titel: Sv: Dårlig kamrapport Oprettet af: -KNM- 20 Okt 2007, 14:38 Tror du ikke det har noget med den danske oversættelse at gøre. At han bare var med i målet og ikke nødvendigvis scorede det.
Har tidligere været en fejl (i fm2005 hvor jeg spillede på dansk) Titel: Sv: Dårlig kamrapport Oprettet af: Bosniak 20 Okt 2007, 17:31 Det er da lidt utroligt med alle de stavefejl og oversættelses fejl der er i det danske sprog i FM spillene :S
|