Titel: Mulighed for overdækning af stadionet? Oprettet af: Flipperen 17 Sep 2007, 22:06 Har været så heldig at få et nyt stadion med mulighed for overdækning - hvilket jo er kanon! O0
Men som i sikkert har læst ligesom jeg (eller også husker jeg forkert) har vejret selvfølgelig indflydelse på hvordan ens spil er.. Så tror i stadigvæk jeg kan tage hensyn til hvad nyhederne siger om dagen i morgen inden kampen, osv? ::) Titel: Sv: Mulighed for overdækning af stadionet? Oprettet af: Flipperen 24 Sep 2007, 23:42 Ingen svar, øv øv :(
Titel: Sv: Mulighed for overdækning af stadionet? Oprettet af: Guldbrand 25 Sep 2007, 08:23 Egentlig et rigtig godt spørgsmål jeg ikke selv havde tænkt på.. Men hvis det var sådan, burde man så ikke kunne finde det i manualen?
Titel: Sv: Mulighed for overdækning af stadionet? Oprettet af: Flipperen 26 Sep 2007, 23:23 Ingen der tør eller ved noget om emnet?
Trist.. :( Titel: Sv: Mulighed for overdækning af stadionet? Oprettet af: Rossonero 26 Sep 2007, 23:25 Nej, efter hvad jeg læste et sted, påvirker vejret ikke, nu da du har overdækning at stadionet.
Titel: Sv: Mulighed for overdækning af stadionet? Oprettet af: Flipperen 26 Sep 2007, 23:30 Nice.. hvor har du læst det henne? :)
Titel: Sv: Mulighed for overdækning af stadionet? Oprettet af: Rossonero 26 Sep 2007, 23:32 Citat af: Flipperen 26 Sep 2007, 23:30 Nice.. hvor har du læst det henne? :) Kan jeg ikke huske, men er næsten sikker på at det er sådan det fungere. Titel: Sv: Mulighed for overdækning af stadionet? Oprettet af: whispers 27 Sep 2007, 16:35 Ifølge spillet så påvirker vejret dine spillere med lav udholdenhed så de ikke performer 100% :)
Titel: Sv: Mulighed for overdækning af stadionet? Oprettet af: Flipperen 27 Sep 2007, 21:12 Jaae, så er det jo en fordel med overdækning :P
Titel: Sv: Mulighed for overdækning af stadionet? Oprettet af: artofck 06 Okt 2007, 16:22 godt spørgsmål. vil umelbart sige nej.
|