Titel: Save game cleaner Oprettet af: -KNM- 05 Mar 2007, 15:51 Er der en, der ved om en sådan er udkommet og måske endda kan linke til det? Det ville være O0
Titel: Sv: Save game cleaner Oprettet af: Dusty78DK 05 Mar 2007, 16:21 Er den ikke her på sitet?!?!!?!!
Titel: Sv: Save game cleaner Oprettet af: mortenbrenoe 05 Mar 2007, 16:26 Citat af: -KNM- 05 Mar 2007, 15:51 Er der en, der ved om en sådan er udkommet og måske endda kan linke til det? Det ville være O0 Jeg fortryder jeg har brugt det... Savner at gå ind og se historien på spillerne fra tidligere sæsoner. Det er en stor faktor for jeg måske vil stoppe det spil jeg har gang i... Fortryder det.. Titel: Sv: Save game cleaner Oprettet af: -KNM- 05 Mar 2007, 16:36 Jeg kunne ikke finde det her på siden.
@mortenbrrnoe: Du kan jo selv vælge hvilke ting, du vil have slettet Titel: Sv: Save game cleaner Oprettet af: Blackhawk 05 Mar 2007, 16:41 Citat af: mortenbrenoe 05 Mar 2007, 16:26 Jeg fortryder jeg har brugt det... Savner at gå ind og se historien på spillerne fra tidligere sæsoner. Det er en stor faktor for jeg måske vil stoppe det spil jeg har gang i... Fortryder det.. Det samme her. Kom til at slette det :-\. Nu har de alle sammen spillet i Kaizer Chiefs :f: Titel: Sv: Save game cleaner Oprettet af: Gosser 05 Mar 2007, 16:42 Citat af: Blackhawk 05 Mar 2007, 16:41 Nu har de alle sammen spillet i Kaizer Chiefs :f: Hader når sådan noget sker! Engang havde alle spillet i en finsk klub ved mig - det blev jeg pisse træt af, og gad ikke spille på spillet mere :t: Titel: Sv: Save game cleaner Oprettet af: mortenbrenoe 05 Mar 2007, 17:01 Citat af: -KNM- 05 Mar 2007, 16:36 Jeg kunne ikke finde det her på siden. @mortenbrrnoe: Du kan jo selv vælge hvilke ting, du vil have slettet Ja, men jeg underminerede betydningen af historie :) Titel: Sv: Save game cleaner Oprettet af: mrfair 06 Mar 2007, 09:53 Nu kender jeg ikke noget til cleaneren, men kan man ikke nøjes med at slette data fra f.eks. de ligaer man har med i spillet, på nær den man spiller i? Jeg har en hel del ligaer med, men kunne tænke mig, at det kunne blive nødvendigt at slette noget på et tidspunkt.
Titel: Sv: Save game cleaner Oprettet af: -KNM- 06 Mar 2007, 09:55 Det tror jeg ikke, men har som sagt ikke set 2007 versionen.
Det lyder som om, der findes en. Er der en, der kan linke til den? |