Titel: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: trommetosse 14 Dec 2006, 09:47 Jeg ville gerne høre jer om hvilken af disse spillere der er den farliste angriber efter 5 sæsoner og de skulle gerne kunne begå sig på højeste niveau.
Nogle af spillerne (Cameron Jerome og Bendtner) kan allerede begå sig men måske er der nogle af de andre som overhaler dem. Jeg har endnu ikke spillet 5 sæsoner så derfor vil jeg gerne vide det. Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: zipfer 14 Dec 2006, 10:50 Forskelligt fra spil til spil eftersom de fleste af dem ikke har noget fastlagt potentiale. Bendtner er en -9'er så han kan gå fra at være en god spiller til at være mega crazy f.eks.
Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: U-4-E 14 Dec 2006, 11:50 Maranhâo er da midtbane..? Er han i mit spil..
Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: Mikkel2306 14 Dec 2006, 12:07 Citat af: U-4-E! 14 Dec 2006, 11:50 Maranhâo er da midtbane..? Er han i mit spil.. Det er han også i virkeligheden:S så han burde også være det i spillet ik? Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: trommetosse 19 Dec 2006, 07:34 Jeg har prøvet at få fat i Millán men har kan ikke få arbejdstillandelse til Birmingham. Jeg er i 2 sæson og han er kun 15 år. Er der nogle som har fået ham til England og hvornår
Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: zipfer 19 Dec 2006, 09:13 Citat af: trommetosse 19 Dec 2006, 07:34 Jeg har prøvet at få fat i Millán men har kan ikke få arbejdstillandelse til Birmingham. Jeg er i 2 sæson og han er kun 15 år. Er der nogle som har fået ham til England og hvornår Jeg fik ham i Hull City da jeg rykkede op i PL og af årsager i have no idea of, fik han arbejdstilladelse. Jeg ved ikke om det havde noget med hans alder at gøre. Han er 16 år nu og bliver 17 om et par dage ingame-tid :) Ellers så lav nogle feeder club requests..så kommer der somregel en belgisk klub iblandt som du kan sende dine ongobongo-talenter til ;) Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: Smikey 22 Dec 2006, 22:53 Jeg er Manchester United og har fået Millán til klubben, da han var 15 år..
.. Jeg tror at det har noget at gøre med hvor stor ens klub er, når man skal hente unge talenter, der skal have arbejdstilladelse.. ..,, Ville hvertfald være mit umiddelbare gæt på hvorfor (trommetosse) ikke har fået Millán til Birmingham.. Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: Jedermann 04 Jan 2007, 20:55 Jeg købte Millian som 14-årig...
Men det var selvfølgelig også til gudeklubben, Aston Villa. Efter en halv sæson har han da scoret 16 kasser i 20 kampe - og brliver rost efter stort set hver eneste kamp. Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: søgaard 04 Jan 2007, 21:07 Citat af: trommetosse 19 Dec 2006, 07:34 Jeg har prøvet at få fat i Millán men har kan ikke få arbejdstillandelse til Birmingham. Jeg er i 2 sæson og han er kun 15 år. Er der nogle som har fået ham til England og hvornår Fik ham også som 14-årig til Chelsea.. der var overhovedet ingen problemer med WP eller noget.. Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: ZaZZal 04 Jan 2007, 21:18 Citat af: Smikey 22 Dec 2006, 22:53 Jeg er Manchester United og har fået Millán til klubben, da han var 15 år.. .. Jeg tror at det har noget at gøre med hvor stor ens klub er, når man skal hente unge talenter, der skal have arbejdstilladelse.. ..,, Ville hvertfald være mit umiddelbare gæt på hvorfor (trommetosse) ikke har fået Millán til Birmingham.. Det burde i hvert fald ikk være noget med størrelsen på klubben at gøre om de kan få arbejdstilladelse ;) Det er nok tilfældigt fra spil til spil, hvornår de får arbejdstilladelsen .. uden at kunne sige nogen bestemt grund til det :) Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: -KNM- 04 Jan 2007, 21:19 Bojan og Acuña bliver FARLIGE!!!!
Titel: Sv: Bedste køb af unge spillere Oprettet af: kovacevic 04 Jan 2007, 21:36 Stavros Nalbantis bliver syg!
|