Titel: Saved game til VM? Oprettet af: wirenfeldt 15 Maj 2006, 11:57 Jeg vidste ikke lige hvor jeg skulle starte tråden, så det gik ud over omklædningsrummet!
Jeg tænkte på om det var muligt, fra crewets side ;), at oprette en saved game hvor man starter under VM med de korrekte grupper, hold og udtagelser? :) Så kunne vi lave en en udfordring der med et bestemt hold? Eller noget i den retning, som JosepGuardiola har været så god til at lave hver måned.. Hvad synes I? :) Titel: Sv: Saved game til VM? Oprettet af: KF 15 Maj 2006, 12:14 Det er jo uden tvivl en fin idé. Det er bare ikke muligt, at lave de korrekte grupper, desværre.
Titel: Sv: Saved game til VM? Oprettet af: wirenfeldt 15 Maj 2006, 12:16 Citat af: KF 15 Maj 2006, 12:14 Det er jo uden tvivl en fin idé. Det er bare ikke muligt, at lave de korrekte grupper, desværre. Æv.. Men hvad så med de rigtige hold? :)Titel: Sv: Saved game til VM? Oprettet af: KF 15 Maj 2006, 12:19 Tja, det vil jo kræve, at man sørger for at de kvalificerer sig - og samtidig ikke rammer hinanden i playoff. Det er noget nær umuligt, men vi kunne jo prøve at skrive til SIgames, for at få det savegame som magasinet FourFourTwo brugte :). Sunbao, det er dig! =).
Titel: Sv: Saved game til VM? Oprettet af: wirenfeldt 15 Maj 2006, 12:22 Ja! Kom igang! :D
Titel: Sv: Saved game til VM? Oprettet af: Dusty78DK 16 Maj 2006, 22:39 Citat af: KF 15 Maj 2006, 12:19 Tja, det vil jo kræve, at man sørger for at de kvalificerer sig - og samtidig ikke rammer hinanden i playoff. Det er noget nær umuligt, men vi kunne jo prøve at skrive til SIgames, for at få det savegame som magasinet FourFourTwo brugte :). Sunbao, det er dig! =). Uhhh ... det kunne være SÅ sejt hvis vi menige Freaks kunne få adgang til det savegame *savle* My precious ... :D Titel: Sv: Saved game til VM? Oprettet af: Kerm 17 Maj 2006, 15:19 Det kunne dælme være stort!
Kerm Titel: Sv: Saved game til VM? Oprettet af: Thore 17 Maj 2006, 15:21 Så skulle der dælme spilles noget VM O0
|